Geliştirici

Alper ÇUBUKÇU

Software Developer - Alper ÇUBUKÇU
loader

Altıntaş Ailesi Olmak

Altıntaş Hukuk & Danışmanlık  20 yılı aşkın süredir kaliteli hizmet sunmasının temelinde aile olma anlayışı yatmaktadır. Bu anlayışımızı yaşatan tüm takım arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
Ekibimize yeni katılanların adapte olması ve mevcut bağların korunması için düzenli etkinlikler yapmaktayız. Bunlara ayda bir kahvaltı organizasyonu, bowling, piknik gibi eğlence aktiviteleri, doğum günü kutlamaları örnek verilebilir.

Müvekkil Beklentilerini Aşmak

Altıntaş Hukuk & Danışmanlık  olarak Müvekkil Hizmet Prensiplerimizi "Güven, Gizlilik, Emanet ve Sorumluluk Bilinci, İş Etiği ve Profesyonellik" ilkeleri çerçevesinde toplamakta ve müvekkillerimizin beklentilerini göz önünde tutarak kalitemizden taviz vermeden hizmetlerimizi sunmaktayız.
"Adalet" ve "Hukukun Üstünlüğü" ilkelerini benliğimize yerleştirerek bilgi ve tecrübelerimizi adaletin hizmetine ve insanlığın faydasına sunarken, müvekkillerimizin hukuki sorunlarını sahiplenerek sonuçlandırma gayretindeyiz.

Takım Arkadaşlarımızın Mesleki Olarak Gelişimini Sağlamak

Altıntaş Hukuk & Danışmanlık , kendisi ile yola çıkan her takım arkadaşını başlı başına bir değer olarak görür, onlara yapmış olduğu katkının kendisine döneceğine inanır. Bu sebeple Altıntaş Hukuk & Danışmanlık , takım arkadaşlarının gelişiminin durmaksızın hızla ilerlemesi için "Altıntaş Akademi"yi kurmuştur. Altıntaş Akademi ile takım arkadaşlarına Altıntaş kültürü, mesleğin felsefesi, meslek etik kuralları, sahip olunması gereken iş becerileri ve güncel hukuki bilgiler aktarılmaktadır.
Aynı zamanda takım arkadaşlarımızın ilgilendikleri alanlarda düzenlenen çeşitli eğitimlere katılmalarına imkân sağlanmaktadır. Altıntaş Hukuk & Danışmanlık olarak takım arkadaşlarımıza verdiğimiz katkıların kendi zengin bakış açıları ile daha da ilerleyerek bizleri besleyeceğine inanmaktayız.

Hayır Kurumlarına Destek Vermek

Mesleğimizin temelini oluşturan değerlerden biri kuşkusuz müvekkil ile empati kurabilmek, onun derdini dert edinebilmektir. Bu ilişkinin kurulabilmesi için takım arkadaşlarımızın bir hayır kurumunda gönüllü olmasını öneriyoruz. Bu kapsamda edindikleri deneyimleri haftalık yapılan ofis toplantılarımızda bizlerle paylaşmalarını istiyoruz. Bu sayede bir taraftan en üst amacımız olan topluma yararlı bireyler oluşması sağlanırken bir taraftan da çalışanlarımızın empati kurma yetkinlikleri gelişmektedir.